Návštěvnost

TOPlist

Pořízení vyváděcích kukel

V roce 2014 jsme požádali Nadaci ČEZ o nadační příspěvek na nákup záchranných vyváděcích kukel Dräger PSS Rescue Hood. Naší žádosti bylo vyhověno a díky tomuto příspěvku byly v letošním roce 2015 pořízeny 4 vyváděcí kukly.

 

Vyváděcí kukla pomáhá hasičům při evakuaci osob u požárů a jiných událostí, kde se nachází nedýchatelné prostředí. Z tlakové lahve dýchacího přístroje je do masky vháněn čistý vzduch a osoba v nebezpečí může s pomocí hasiče snáze překonat zakouřený prostor.

 

Sbor dobrovolných hasičů Bechyně děkuje Nadaci ČEZ za poskytnutí nadačního příspěvku.

 

Sbírka plyšových hraček

Dne 22.9.2015 jsme na dětské oddělení Nemocnice Tábor předali další várku plyšových hraček.

 

Za dobu konání sbírky jste přinesli celkem neuvěřitelných 1883 plyšáků. Na dětské oddělení Nemocnice Tábor jsme předali celkem 1473 plyšových hraček. Zbylé hračky použijeme na dětských akcích, které pořádá náš sbor (Pohádková Bechyně, prázdninové lumpačení). Děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojili a pomáhali nám dělat radost dětem.
Jana Nebesařová
vedoucí kolektivu mladých hasičů
Sbor dobrovolných hasičů Bechyně

 

 

Ukázky v Dobronicích

V sobotu 26.9.2015 provedli členové výjezdové jednotky ukázky techniky pro školu v přírodě v Dobronicích - žáky gymnázia z Prahy.

 

Sbírka plyšových hraček

V úterý 28.4.2015 zástupci SDH Bechyně předali na dětské oddělení Nemocnice Tábor první várku plyšových hraček, kterou shromáždili díky Vaší pomoci.

 

Sbírka plyšových hraček dále pokračuje. Hračky budou určeny na dětské soutěže pořádané SDH Bechyně a opět dětskému oddělení Nemocnice Tábor. Plyšáky vybíráme v prodejně Galvína, Libušina ul., Bechyně.

 

Obrázky novinek: img_0411.jpg

školení - motorové pily

V sobotu 11.4.2015 členové výjezdové jednotky absolvovali školení obsluhy motorových řetězových pil. Školení bylo zaměřeno na odstraňování padlých stromů při živelních pohromách a jiných činností v rámci technické pomoci.

 

 

Obrázky novinek: img_20150411_125859.jpg